Hakkımızda

index2.jpeg
IMG_4517 dekupe.png

Geçmişten günümüze makina üretim sektöründe dünyanın çeşitli ülkelerine binlerce özel üretilen makinalarımız PAKFORM MAKİNA firmamız İstanbul’da kurulmuş olup, 50 yılı geride bırakarak 3500 adet otomatik paketleme ve ambalaj makineleri imal etmiş, 68  ülkeye ve Türkiye pazarlarına, gerek servis gerekse yedek parça teminlerimizle başarıya ulaşmış bulunmaktayız. Ambalaj makinaları imalatında iddialıyız çünkü, Bizim için önemli olan memnuniyetiniz!

PAKFORM ‘un deneyimli ve uzman ekibi olası sorunları öncesinde öngörmeyi ve buna göre hareket etmeyi kendine ilke edinmiştir.

Makina mühendisliği bilgi ve deneyim gerektirir. PAKFORM bu bilinçle zamanı doğru kullanarak sorumluluğunun gereklerini titizlikle takip eder. Kontrollü, şeffaf ve özenli yönetimiyle fark yaratır.

Makinalarımızda Bakım ve gerekli revizyon veya onarım hizmetlerinde iddialıyız çünkü, işimizde uzmanız! Rutin bakım gerektiren her şeyden haberdarız. Tüm bakım ve revizyon onarım işlerinde uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

İşimizi bir yandan ciddiyetle yaparken diğer yandan sizin özen verdiklerinizi biz de önemsiyoruz, dahası mutluluğunuz için elimizden geleni yapıyoruz.

makine-mühendisi.png

İşimizin, sadece sözleşmelerle yazılı olan yükümlülüklerimizi yerine getirmekten fazla sizin ve müşterilerimizin memnuniyetinin asıl başarımız olduğu inancıyla hareket ediyoruz.

Makinalarımızda Hijyen konusunda iddialıyız çünkü, işimizde titiziz! Özenle seçtiğimiz personelimiz tarafından verilen hijyenik hizmetimiz, en önemsediğimiz konulardan biri. Çünkü bizim için sağlığınız her şeyden daha önemli.

Makinalarımızda Güvenlik konusunda iddialıyız çünkü, Risklerin farkındayız!

PAKFORM çözüm ortağı olduğu tüm müşterilerine kaliteli, güler yüzlü servis ve doğru makina sunmaktadır. Takipteyiz!

Çözüm odaklıyız!

228868.jpg