Satış Sonrası Hizmetlerimiz

Makinelerimizin uzun süre ilk günkü gibi yüksek performanslı çalışmasını sağlamak için konusunda uzman ve deneyimli teknik ekibimiz ile servis ve yedek parça hizmetini vermekteyiz. Teknik servis ekibimiz, müşterilerimize özel kullanıcı eğitimlerinin yanında önleyici bakım veya onarım hizmeti ile acil durumlara karşı 7/24 hizmet politikası ile tüm teknik problemlerinize en üst düzeyde çözümü en kısa sürede en doğru şekilde sunmaktadır.

Makina Montaj

Makina bakım

Teknik destek

Yedek Parça 

Kapsamlı ve hızlı müşteri hattı

PAKFORM servis , bakım ve onarımdan ihtiyaca özel modernleştirmeye, acil durum hizmetine kadar kapsamlı bir yelpaze sunmaktadır.

Bakım ve servis

PAKFORM ın kapsamlı bakım hizmeti, paketleme çözümünüzün en yüksek verimi ve esnekliği sağlamasını güvenceye alır. Bakım ve planlama harici servis de hizmet kapsamına dahildir.

Makine güncelleme

Modüllerin zamanla aşınmasına bir cevap oluşturmak ve piyasanın güncel gereklerine ayak uydurmak için, PAKFORM Termoform makinelerinizi gerektiği gibi yeniler.

Orijinal yedek parçalar

PAKFORM Termoform makineleri için kapsamlı olarak orijinal yedek parça tedariği sağlar. Böylece makinelerinizin maksimum performansı ve kullanılabilirliği güvence altına alınır.